Tajemnica piaszczystego kanionu

Ameryka, Indianie, kowboje
przygodowa
megiddovl

Inne wydania

"Zjawił się szeryf w towarzystwie konstabla. Watter zerwał się. Powtórzył szeryfowi historię opowiedzianą niedawno gospodarzowi, oświadczając, że ma co do mnie uzasadnione podejrzenia. Urzędnik zapytał: - czy opowiadał pan poza tym komukolwiek, gdzie leżą nuggety? - Nikomu. - Czy pozostaje pan przy swoim podejrzeniu? - Tak. ten cudzoziemiec był wczoraj na tyle nieostrożny, że siedząc obok mnie...

- czy opowiadał pan poza tym komukolwiek, gdzie leżą nuggety?
- Nikomu.
- Czy pozostaje pan przy swoim podejrzeniu?
- Tak. ten cudzoziemiec był wczoraj na tyle nieostrożny, że siedząc obok mnie rzucił kilka słów na temat kradzieży."

źródło opisu: AWM, 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Przeczytana: 17 sierpnia 2015

Napisano bardzo dużo książek, których głównymi bohaterami jest Winnetou i Old Shatterhand, każda jest wyjątkowa, mimo że czasami możemy znaleźć w nich podobne przygody. "Tajemnica piaszczystego kanionu" jest bardzo ciekawa i jak każda książka Maya wielowątkowa, co czasem mi przeszkadza, bo nie umiem sobie przypomnieć wszystkich sytuacji z danej książki, ale i tak polecam, przy tym nie można się nudzić.

Przeczytana: 17 sierpnia 2015

Był tu Winnetou był Old Shatterhand, a wraz z nimi nowa dawka przygód.

Przeczytana: 17 sierpnia 2015

Kolejna świetna powieść Maya, nie mogłam się od niej oderwać.

Ellone | 2016-08-17
kitty2710 | 2016-03-28