Nieposkromieni

Okładka książki Nieposkromieni
Max Brand Wydawnictwo: ALFA Cykl: Gwiżdżący Dan (tom 1) Seria: Sensacja! Romans! Przygoda! powieść przygodowa
powieść przygodowa
1939-01-01
Janina Sujkowska
western kowboj Dziki Zachód przyroda

więcej Więcej

Kolejna Książka która mocno na mnie wpłynęła, a przerobienie jej to kwestia mgnienia oka bo tak zwalnia czas i nas porywa .

Fakt jest to opowieść fantastyczna ale nie wiem jak wy ale ja uważam że każdy z nas ma w sobie potężne i nawet mroczne siły .
U mnie wygląda to podobnie jak u głównego bohatera za pewnymi różnicami on dostał potężne dary ja musiałem je wypracować ,...

Extra! Po prostu jednym tchem się przeczytała :P, lubię takie klimaty xD oj bardzo bardzo :D

Porządnie napisany western.
Dla miłośników Dzikiego Zachodu oraz czasów, gdzie dla mężczyzny dane słowo honoru jest ważniejsze niż życie pozycja obowiązkowa :)

• Audiobook
  • Do przeczytania i oddania
  • Max Brand
  • Przygodowe
  • Literatura młodzieżowa
  • Przeczytane przed 2014 r.

Dodaj cytat z książki Nieposkromieni