Zdalne sterowanie

Cykl: Nick Stone (tom 1)
Wydawnictwo: Świat Książki
Remote control
hunter

Nick Stone wystąpił z oddziałów SAS w pięć lat po tajnej operacji przeciwko bojówkarzom IRA w Gibraltarze i został agentem brytyjskiego wywiadu. W czasie misji w Waszyngtonie wpada na trop niewyjaśnionego morderstwa, którego ofiarą padł jego przyjaciel z lat służby w SAS - Kev Brown. Z masakry uratowała się tylko siedmioletnia córeczka Keva, Kelly. Stone zabiera dziecko, ale mordercy depczą mu po piętach. Kto jest ich celem - Stone czy Kelly?

Jakub Rojkowski | 2016-03-22
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 22 marca 2016

Ciekawa fabuła, książka trzyma przy sobie jak rzepy w kurtce :-)

polmon | 2016-08-22
Przeczytana: 23 sierpnia 2016