Lwy z Lucerny

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Cykl: Scot Harvath (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Lions of Lucerne

Agenci Secret Service wykonujący tajne zadanie w górach Utah giną od kul tajemniczych napastników. z masakry uchodzi z życiem tylko Scot Harvath. I tylko on nie wierzy, że brutalną akcję przeprowadzili terroryści. Usiłuje dojść prawdy na własną rękę. Ale wmanipulowany w zbrodnię, której nie popełnił, sam staje się ściganym. Szuka go FBI i CIA. I polują na niego płatni mordercy nasłani przez najbardziej tajemniczą i najbardziej niebezpieczną organizację Lwy z Lucerny.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Shimik | 2016-03-27

Krótko i na temat: akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Nie ma nawet chwili wytchnienia, ciągle coś się dzieje.

Marczewek | 2013-12-18
Przeczytana: 08 października 2013

Pięć lat ta książczyna czekała na przeczytanie, ale w końcu się doczekała.
Lwy z Lucerny to pierwszy tom przygód Scota Harvatha, agenta Secret Service (wtedy) później agenta innych amerykańskich służb.
Czemu mi było tak nie po drodze z tą książką? Ano dzięki wydawcy, który zaserwował szósty tom, potem pierwszy i dał sobie spokój z wydawaniem.
Było to tak wkurzające że aż trudno opisać.

Sama książka jak na debiut całkiem przyzwoita, ale że znam jeszcze tylko tom szósty i jedenasty, to ciężko się jakoś sensownie do niej odnieść. Z tego co pamiętam, to szósta podobała mi się bardziej, ale ta ostatnia wydaje by się już być krokiem w tył.

Fabuła nie jest wyszukana. Agent jako jedyny ocalały zostaje oskarżony o maczanie palców w porwaniu prezydenta, a że jest niewinny, to musi to oczywiście udowodnić.

Pablo | 2013-10-25
Przeczytana: 12 października 2013

Naprawdę dobra powieść kryminalna, gratka dla miłośników gatunku

PatiDK | 2016-09-04
uniterka | 2015-09-09