Wędrówki Misia Uszatka

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
83-10-11001-4
Miś Uszatek, bajka
A--

Miś Uszatek pojawił się na świecie ponad 40 lat temu. Stworzyli go dwaj wielcy czarodzieje: poeta i bajkopisarz - Czesław Janczarski, oraz artysta grafik - Zbigniew Rychlicki. Ten niedźwiadek z oklapniętym uszkiem bawi i wzrusza już kilka pokoleń polskich dzieci. Znany jest także w różnych miejscach na kuli ziemskiej, książki zostały bowiem przetłumaczone na wiele języków obcych, między innymi na francuski i japoński. Miś Uszatek stał się również ulubionym bohaterem telewizyjnych dobranocek.

Przeczytana: 01 kwietnia 2015

Wspaniale móc wrócić do dzieciństwa czytając córce tą książeczkę.
3 wieczory i "schrupana" :)

Meowth | 2016-02-09
KasiaBiPi | 2015-04-17