Poczytaj mi, mamo. Księga ósma

literatura polska

Oficjalne recenzje i

Piękno codziennych opowieści

[ 3 ] Link do recenzji

Seria „Poczytaj mi mamo” towarzyszy mi i córce od dobrych kilku miesięcy i nadal cieszy się u nas dużą popularnością. Niektóre teksty znamy już na pamięć, a mimo to, kiedy przychodzi wieczór często sięgamy po któryś z tomów i z przyjemnością zagłębiamy się w jego treść. Dla mnie jest to sentymentalny powrót do własnego dzieciństwa, dla córki interesująca lektura.

Dużym...

Polecam!