Dorota Gellner dzieciom

Wydawnictwo: Sara

Wybór wierszy cieszącej się dużą popularnością autorki ponad czterdziestu książek dla dzieci. Mali czytelnicy znajdą tu wiersze: "Bajeczka", "Aniołki", "Deszcz", "Bal", "Portret dziadka", "Śnieg", "Wróżki", "Choinka", "Wycieczka", "Kołysanki" i inne.

Książka była Laureatem Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego w 1999 roku.

źródło opisu: Sara, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

| 2012-09-05
Przeczytana: 1999 rok

ile śniegu! ile śniegu! pójdę za nim aż na biegun.

jawora | 2012-05-02
Przeczytana: 2012 rok

Piękne wierszyki:krótkie i rymowane,przy tym bardzo dopracowane rysunki,słowem:dziecko chętnie sięga po tą pozycję-i o to chodzi!

EDYTA | 2011-05-01
Przeczytana: 2004 rok

Autorka ma niebywały talent literacki. Potrafi zainteresować czytelnika niemalże w każdym wieku. Ma urocze poczucie humoru i ciekawą wyobraźnię, która pięknie rozkwita rymowanym wierszem wśród niebanalnych ilustracji tej książeczki :)

gunia1152 | 2011-02-15

Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Polecam każdemu czy jest dorosły, czy mały.. Z humorem, pięknie ilustrowana. Posiadam ją w domu i zawsze pozostanie w moim sercu sentyment do tej książki.

Naprawdę rewelacja! :)