Wojna światów z angielskim

978-83-60848-66-1
kosmici, angielski,
Inne
Asia

Wojna światów... z angielskim! to kolejny w serii, nowatorski kurs do samodzielnej nauki języka angielskiego, oparty na klasycznej i jednej z najgłośniejszych powieści science-fiction "The War of the Worlds" Herberta G. Wellsa. Z tym podręcznikiem nie będziesz się nudził. Nauka staje się prawdziwą przyjemnością! "Interesująca forma poznania i utrwalenia słownictwa w oparciu o pobudzający...

"Interesująca forma poznania i utrwalenia słownictwa w oparciu o pobudzający wyobraźnię, autentyczny tekst słynnej powieści science-fiction.

Objaśnienia najtrudniejszych słów podane na marginesie tekstu ułatwiają czytanie, a kreatywne i wszechstronne ćwiczenia, przeznaczone dla inteligentnego odbiorcy, utrwalają poznane słownictwo.

Autorzy nie zapomnieli o warstwie gramatyczno-strukturalnej języka; dali świetne objaśnienia w języku polskim i dużo ćwiczeń gramatycznych. Idealna i godna polecenia pozycja dla osób dość dobrze znających język angielski - nauka naprawdę staje się przyjemnością."

źródło okładki: http://www.telbit.pl/index.php5?art=399

Jarka | 2012-05-27
Przeczytana: 27 maja 2012

Oto kolejna z książek do samodzielnej nauki języka angielskiego, którą zaoferowało nam wydawnictwo Telbit. Mieliśmy już okazję do zagłębienia się w świat tego języka przy współpracy z Sherlockiem Holmesem, tym razem pomogą nam w tym kosmici.

Podręcznik przygotowali dla nas dr Jemielniak oraz mgr Obrodzki. Obaj mężczyźni zajmują się prowadzeniem portalu angielski.edu.pl oraz posiadają bogate doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do nauki języka angielskiego.

Głównym założeniem tej książki jest nauka przy zastosowaniu autentycznego angielskiego tekstu, odpowiednio dostosowanego do przyswajania nieznanego uczniowi słownictwa czy trudniejszych zasad gramatycznych. Jej forma ma pozwolić uczniowi jednocześnie uczyć się oraz czytać interesującą lekturę.

Książka podzielona jest na lekcje pokrywające się z kolejnymi rozdziałami tzn. jeden rozdział to jedna lekcja. Pierwszą czynnością jest czytanie tekstu, w którym zaznaczone są potencjalnie nowe dla nas słówka. Na marginesie są one...

Depabillaba | 2011-07-26
Przeczytana: 2009 rok