Kronika hitlerowskich tajemnic

978-83-88259-41-8
III Rzesza, Hitler, tajemnice
literatura faktu
hunter

"Kronika hitlerowskich tajemnic" to opis jednych z najbardziej tajemniczych epizodów w historii III Rzeszy. - Tajne programy Heidricha i Himmlera, mające doprowadzić do odnalezienia mistycznych wręcz pozostałości z odległych czasów: tybetańskich manuskryptów zawierających tajemną wiedzę, świętego Graala, Arki Przymierza, klejnotów Atylli, Włóczni Przeznaczenia. - Obszerny opis prac...

- Obszerny opis prac niekonwencjalnego wynalazcy - Viktora Schaubergera.
- Poszukiwania drogi do mitycznego podziemnego świata, realizowane przez SS.
- Opis śladów prowadzących do nieodkrytego poniemieckiego obiektu podziemnego w Górach Sowich.

Wojciech | 2016-10-04
Wiktor Baka | 2015-06-17