Narwani Normanowie

Seria: Strrraszna Historia
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Stormin' Normans
Monika

Oto historyczny pasztet dla smakoszy! Książka Narwani Normanowie jest naszpikowana fascynującymi faktami o wielkim, wrednym Wilhelmie Zdobywcy i jego walecznych łobuzach, którzy bili się pod Hastings, stratowali Europę kopytami swoich koni i ochoczo przyłączyli się do lukratywnych krucjat. Jeśli chcesz się dowiedzieć... - Dlaczego normańscy rycerze spali z lalkami? - Który święty oddał...

Oto historyczny pasztet dla smakoszy!

Jeśli chcesz się dowiedzieć...
- Dlaczego normańscy rycerze spali z lalkami?
- Który święty oddał swoje imię psu?
- Dlaczego okręty krzyżowców wiozły mocz w beczkach?

Przeczytaj krrrwawe opowieści o rycerskich rozróbach i torturach dla świętych. Naucz się, jak wykrywać spiski i dowiedz, co naprawdę działo się w 1066 roku!
HISTORIA JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK STRRRASZNA!!!

źródło opisu: Egmont, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gwathgor | 2015-11-20
Przeczytana: 19 listopada 2015

Prawdziwa szkoda, że oto właśnie skończyły się w bibliotece książki z tej serii, których jeszcze nie znałam :c

Piodr123 | 2016-12-03
moniaL | 2016-10-03