Katastrofalne komputery

Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Crashing Computers
kafka

"Pierwsze komputery ważyły trzy tony i, o ile miały dobry dzień, potrafiły nawet dodać dwa do dwóch. Potem pojawiły się mikroprocesory i niesamowite komputery osobiste... Obecnie komputery są jeszcze mniejsze, jeszcze szybsze i... całkowicie zapanowały nad światem! Tyle tylko, że w dalszym ciągu się psują! Nasz interaktywny przewodnik opowie ci o fantastycznych grach, robotach, hakerach...

Potem pojawiły się mikroprocesory i niesamowite komputery osobiste...

Nasz interaktywny przewodnik opowie ci o fantastycznych grach, robotach, hakerach komputerowych i wirtualnej rzeczywistości. Nauczysz się podróżować po sieci, poznawać przyjaciół przez pocztę elektroniczną, a przede wszystkim dowiesz się, czy komputery rzeczywiście są sprytniejsze od ciebie!

Pamiętaj naszą radę: z komputera zawsze wyciągniesz to, co tam wsadziłeś! (uwaga - jeśli włożysz śmieci, to śmieci z nich dostaniesz!)"

[Egmont Polska, Warszawa 2000]

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Anezka | 2016-09-24

Najlepszy opis wejścia i wyjścia na jaskiniowcu ever.

Selene_san | 2016-06-18
kaka | 2016-06-05