Porażająca galaktyka

Wydawnictwo: Egmont Polska
The Gobsmacking Galaxy
wiedza, zabawne, ciekawe
kafka

Na początku był Wielki Wybuch. Potem narodził się Wszechświat. Teraz potrafimy przemieszczać się w kosmosie z prędkością światła, wraz z miliardami innych planet, gwiazd, satelitów, meteorów, komet, asteroidów i Bóg wie, czego jeszcze. Z tej książki dowiesz się, czy możliwe jest życie na Marsie, jakie rekordy skoku wzwyż można pobić na Merkurym i jakiego koloru skórę mieliby Wenusjanie...

Z tej książki dowiesz się, czy możliwe jest życie na Marsie, jakie rekordy skoku wzwyż można pobić na Merkurym i jakiego koloru skórę mieliby Wenusjanie (gdyby w ogóle byli).

Nie zostawaj w tyle - czytaj Monstrrrualną Erudycję!

[Egmont, 2000]

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

PABLOPAN | 2012-07-28

Seria nie była tak fajna jak Strrraszna historia, ale też czytałem z zainteresowaniem.

Yevoni | 2015-07-06
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Książka, która w łatwy sposób opisuje to co nad nami i jeszcze dalej. Rozbudziła we mnie zainteresowanie kosmosem i astronomią.

Gustawsonek | 2013-07-25
Przeczytana: 16 lipca 2013

Zabawna książka z serii "Monstrualna Edycja", tym razem o kosmosie. z tej serii przeczytałam jedynie tą i pewnie wypożyczę następną. Można się z niej dowiedzieć wiele ciekawostek o kosmosie, zobaczyć gwiazdozbiory a także "odbyć podróż" po wszystkich planetach układu słonecznego.

prz_ | 2016-07-05

Gdyby tak wyglądały podręczniki szkolne, to mielibyśmy chmarę geniuszy. Informacje w książce były zawarte w taki sposób, że pamiętam je do dzisiaj!

| 2013-09-02

Jak byłam jeszcze dość kochałam tą książkę i niedawno do niej wróciłam.
kocham. kocham.KOCHAM

Rikki77 | 2013-05-22
Przeczytana: 2004 rok

Świetna! Dla dzieciaków i młodych którzy interesują się astronomią to jest po prostu ksiązka rewelacyjna... gdy na nią patrzę w mojej szafce to się uśmiecham! kosmicznie fajna!

pomyluna92 | 2017-02-10
bettyb | 2017-01-06