Statek, który poszukiwał

The Ship Who Searched
8371202180
statek
A--

Trzecia część porywającego cyklu powieści Anne McCaffrey. Tia, bystra siedmiolatka, towarzyszy swym rodzicom w poszukiwaniu śladów EsKayów, tajemniczej, podróżującej wśród gwiazd społeczności. Dziewczynka niespodziewanie zapada na nieznaną chorobę układu nerwowego. Postępująca choroba doprowadza w końcu do tego, że Tia nie może żyć poza skomputeryzowanym systemem wspomagającym jej procesy...

Trzecia część porywającego cyklu powieści Anne McCaffrey.

Dziewczynka niespodziewanie zapada na nieznaną chorobę układu nerwowego. Postępująca choroba doprowadza w końcu do tego, że Tia nie może żyć poza skomputeryzowanym systemem wspomagającym jej procesy życiowe. Szansą dla niej staje się program ludzi-kapsuł... Staje się statkiem kurierskim, nie tracąc zainteresowania archeologią.

[Rebis, 1995]

źródło opisu: Rebis 1995

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Efemeryda | 2017-03-25

Rozrywka w czystej postaci. Troszkę odmienny świat. Sprawny warsztat. Z przyjemnością można się oddać błogiemu leniuchowaniu. Może nie jest wymagająca, ale czyta się świetnie.

Craig | 2010-12-06
Przeczytana: 09 września 2010

Świetna książka fantasy, jeszcze lepsze tłumaczenie niż oryginał. Polecam.

Rigel | 2017-02-27
Na półkach: Sci-fi, Przeczytane