Gorączka

Fievres
83-11-07952-8
przygodowa
Błażej

"Safari, które zaczęło się przyjemnie i radośnie, przerodziło się w wielką zabawę w chowanego, najpierw pasjonującą, potem denerwującą, a wreszcie nie do zniesienia (...) I tak rozpoczęło się powolne zagłębianie w świat potworny i nierzeczywisty: przyroda wybucha agresywnym pięknem, noce przerodziły się w kataklizm, tysiące ogarniętych szałem krokodyli masakrowało ludzi. Byliśmy w drodze ku śmierci... zagubieni pośrodku czegoś, czego nie rozumiałem, co nie istniało, czegoś, co zabijało nas jednego po drugim."

magika78 | 2015-12-08
Na półkach: Przeczytane, Ebook
Przeczytana: 08 grudnia 2015

Kolejne przygody Autora, tym razem w dżungli, ciagła walka z upartym słoniem. Czyta się lekko i przyjemnie aczkolwiek książka słabsza od pozostałych.

Macgregor | 2013-10-05

Lekko napisane przygody autora. Czyta się z zaciekawieniem i oczekiwaniem 'co dalej". Jak najbardziej polecam.

adam | 2013-08-28
Przeczytana: 07 czerwca 2009

Książka dobra, ale po przeczytaniu "Złota", "Parodii" i "Sahary" nie porywa. Jako pierwszą przeczytałem "Złoto" i może dlatego uważam ją za najciekawszą.

Bartek Biedrzycki | 2017-01-05

Zasadniczo najsłabsza z wydanych w Polsce książek Zyke, chociaż nadal daje radę jako awanturnicza opowieść. Po prostu, hm, wszystko to już było...

edwara | 2018-02-05
markopodlaski | 2017-12-22