10 prostych sposobów na nieśmiałość: Jak pokonać nieśmiałość, brak pewności siebie i tremę przed publicznymi wystąpieniami

Tłumaczenie: Ola Wolnicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia dla Ciebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
10 Simple solutions to shyness
978-83-60207-18-5
silverraven

Czy znasz kogoś, komu od czasu do czasu nie pocą się dłonie lub nie drżą kolana w stresujących i niekomfortowych sytuacjach? Wyobraź sobie, że czeka cię wystąpienie albo wyjście na przyjęcie, na którym nie znasz żywej duszy. W takiej sytuacji każdy z nas marzy o tym, aby ktoś dodał mu otuchy. Poradnik, który trzymasz w ręku, analizuje przejawy nieśmiałości, dzieląc je na trzy przejrzyste kategorie: dyskomfort psychiczny, niepokój wewnętrzny oraz krępujące zachowania. Następnie proponuje 10 prostych i łatwych do zapamiętania sposobów, aby zwalczyć każdy z tych przejawów. Przyswajając sobie proponowane tutaj techniki, sprawisz, że staną się one nieodłączną częścią twojego życia i dadzą ci odwagę, ufność we własne siły oraz opanowanie wtedy, kiedy najbardziej będziesz tego potrzebował.

Ewelina Kędziora | 2016-09-04
Przeczytana: 03 września 2016