10 prostych sposobów radzenia sobie z paniką

10 Simple Solutions to Panic
978-83-7489-252-0
psychologia, panika, poradnik
Marta

Wszyscy czasami odczuwamy lęk. Serce bije nam szybciej, oddech staje się płytszy, a dłonie i stopy staja się lodowate. Czym innym jest jednak lęk w uzasadnionych sytuacjach, a czym innym ataki paniki, które zdarzają się zupełnie bez żadnego określonego powodu, podczas których możesz doświadczać wymienionych objawów fizycznych. Problem jest poważny, ale dzięki tej książce przybliżysz się do jego rozwiązania. Dowiesz się między innymi:
• Jak uporać się z atakiem paniki?
• Jak pozbyć się jej objawów fizycznych?
• Jak odzyskać radość życia? Ataki paniki zdarzają się w każdym miejscu i o każdej porze, a miewa je jedna trzecia ludzi. W czasie ataku nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z jego fizycznymi objawami, cierpiąc na kołatanie serca, pocenie się, zawroty głowy i inne przerażające dolegliwości. Autorzy książki, znani światowi klinicyści, proponują 10 prostych technik, które pomogą w opanowaniu paniki i zrozumieniu, z czego ona wynika. Dzięki tej książce i odpowiedniemu wsparciu terapeutycznemu nauczysz się radzić sobie w trudnych sytuacjach i odzyskasz radość życia.

źródło opisu: http://www.gwp.pl/7353,.html

źródło okładki: http://www.gwp.pl/img/product/7353/kind/1