978-83-85931-20-1
historia, medycyna, Kraków
historia
Reminiscencja

W tej jednej książce trójka autorów starała się przedstawić kompletną historię krakowskiej medycyny. W "Madame, wkładamy dziecko z powrotem" znajdują się informacje z najstarszych archiwów - o lekarzach, miejscach w Krakowie związanych z medycyną, sposobach leczenia, zabobonach, domniemanych chorobach, a co za tym idzie na kartach tego wydania jest także pełna galeria ówczesnych sław, ważnych osobistości i osobliwości, które na przestrzeni wieków przetoczyły się przez Kraków.

źródło opisu: Opis autorski użytkownika Reminiscencja

źródło okładki: Zdjęcie autorskie użytkownika Reminiscencja