Angel Sanctuary - 9

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Angel Sanctuary (tom 9)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Tenshi Kinryōku
komiksy
phy_

Rociel wykorzystuje atak Anima Mundi, by podstępem przejąć władzę w Niebie. U jego boku stoi Kira, czyli odrodzony Pan Ciemności Lucyfer. Setsuna za wszelką cenę chce ich powstrzymać, tymczasem między nim a Rafaelem dochodzi do starcia o względy Sary. Wykorzystując okazję, Sandalfon atakuje swą nową wybrankę. Setsuna rusza jej na ratunek, jednak jej serce pogrążone jest już w koszmarnej iluzji... czy Setsuna przebudzi się jako prawdziwy Mesjasz i zdoła stawić czoło Kirze? Już wkrótce, w ostatnim rozdziale sagi o upadłych aniołach, Niebo ogarnie chaos trzeciej wojny!!!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2009

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/