Pamiętnik nastolatki 2

Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 2)
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Querida

Natka, bohaterka "Pamiętnika nastolatki" powraca. Dlaczego moje życie jest tak skomplikowane? Dlaczego ta szkoła jest tak nieżyciowa? Kiedy w końcu się zdecyduję: Jacek czy Bartosz? Kiedy Ci rodzice przestaną się mnie czepiać? Czy ktoś w ogóle mnie rozumie? Wakacje się skończyły, czas powrócić do szkoły, ale czy wszytko będzie po staremu? Zdecydowanie nie! Nowy rok szkolny oznacza nowe...

Natka, bohaterka "Pamiętnika nastolatki" powraca.

Wakacje się skończyły, czas powrócić do szkoły, ale czy wszytko będzie po staremu? Zdecydowanie nie! Nowy rok szkolny oznacza nowe przygody i nowe... kłopoty. Jak zmieniła się Natka? Czy znajdzie odpowiedź na pytania sprzed wakacji? Czy jej dylematy znajdą szczęśliwe rozwiązanie czy może wszystko jeszcze bardziej się zawikła?

Natka to dziewczyna taka jak ty, ma takie same rozterki jak ty i twoje koleżanki. Poznaj nowe przygody Natalki. "Pamiętnik nastolatki" został laureatem konkursu wortalu literackiego Granice.pl w kategoriach: "Najlepsza książka dla młodzieży na jesienno-zimowe wieczory" oraz "Najlepsza książka dla młodzieży na Gwiazdkę".

Zobacz też pierwszą część "Pamiętnika nastolatki"!

źródło opisu: http://rafael.pl/produkt/-pamietnik-nastolatki-2-

źródło okładki: http://rafael.pl/produkt/-pamietnik-nastolatki-2-

| 2017-06-11
Przeczytana: 30 kwietnia 2017

Przyznam, że coraz bardziej podoba mi się ta seria. Jest idealna dla tych, którzy mają dosyć wiecznie zbuntowanych bohaterek i wulgarnego humoru, często (zbyt często) występującego w książkach młodzieżowych.

| 2016-11-11

Wszystkie książki z tego cyklu, które przeczytałam, przeczytałam w podstawówce i wtedy mi się podobały... Więc chyba polecam, oczywiście osobom nieco młodszym ;)

Natalia | 2016-07-17

Bardzo spodobała mi się historia Natki - mojej imienniczki. Jest to druga książka którą sobie kupiłam więc właściwie to tak zaczęła się moja przygoda z książkami. Uwielbiam książki P.Beaty i polecam je wszystkim !

Uwielbiam te serię. Czytałam ostatnio 5 raz!!! Zachwyca mnie jej prostota dzięki której wszystko jest zrozumiałe i nie odbiega daleko od rzeczywistości jak inne książki "opisujące życie nastolatków". Polecam!!!!!!!!!!!!! <3

Oki_swag69 | 2015-08-13
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Kocham tą książkę <3

Drugi tom przygód Natki!!!!!!!!<3 Gorąco polecam!!!!!!!<3 Nie mogę się doczekać,aż przeczytam całą serię Pamiętnik nastolatki !!!!!<3

Przeczytana: 01 lipca 2015

Super. :) Idealnie opisuje życie nastolatków. Dobrze są opisane polskie realia w ciekawy sposób. Człowiek nie orientuje się, że już dużo przeczytał, bo bardzo wciąga. Poruszony wątek miłosny. Polecam. :)

Mia | 2015-06-06

"Pamiętnik nastolatki 2" to drugi tom pamiętnika nastoletniej Natalii. Książka opowiada o życiu dziewczyny, jej rozterkach, przeżyciach, radościach i smutkach.
Przyjemna lektura. Bardzo łatwo się czyta. Z bohaterami możemy z łatwością się zidentyfikować. Książka napisana jest prostym językiem. Główna bohaterka ma typowe problemy dziewczyny w swoim wieku: miłość, kłótnie z rodzicami, oceny, przyjaciele, poszukiwanie pasji i własnego ja.
Polecam na długie, zimowe wieczory oraz dla osób szukających niewymagającego czytadła.

Natasza | 2015-06-01

Druga część o genialnej historii Natki. Polecam!

Tunia | 2015-05-08
Przeczytana: styczeń 2015

Muszę przyznać, że zaczęłam przygodę z tą serią na drugiej części, ponieważ pierwszej nie było wtedy w bibliotece. Sądząc po tytule, od razu wiedziałam, że będzie to opowieść widziana z perspektywy nastolatki i zostanie prowadzona w formie pamiętnika.
Co do samej książki... Jak by to ująć? Niezbyt mi się spodobała. Byłam trochę rozczarowana kiedy skończyłam czytać. Być może było to spowodowane tym, że czasami nie wiedziałam o co chodzi. Ale to akurat jest wyjaśnione, sami wiecie czemu. Kto zaczyna czytać od drugiej części?
Książka mnie nie zachęciła do przeczytania dalszych perypetii Natki. Po przeczytaniu postanowiłam nie kontynuować dalszej znajomości z dziewczyną. Może Wam się spodoba, przeczytacie, a zobaczycie.