Pamiętnik nastolatki 2

Okładka książki Pamiętnik nastolatki 2 Beata Andrzejczuk
Okładka książki Pamiętnik nastolatki 2
Beata Andrzejczuk Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pamiętnik nastolatki (tom 2)
Dom Wydawniczy Rafael
2010-09-17
2010-01-01
nastolatki dziewczyny pamiętnik dziennik

Bardzo przyjemnie się ją czyta, ale muszę przyznać że lepsze są kolejne tomy.

Bardzo przyjemnie się ją czyta, ale muszę przyznać że lepsze są kolejne tomy.

Kocham tą książkę <3

Kocham tą książkę <3

"Pamiętnik nastolatki 2" to drugi tom pamiętnika nastoletniej Natalii. Książka opowiada o życiu dziewczyny, jej rozterkach, przeżyciach, radościach i smutkach.
Przyjemna lektura. Bardzo łatwo się czyta. Z bohaterami możemy z łatwością się zidentyfikować. Książka napisana jest prostym językiem. Główna bohaterka ma typowe problemy dziewczyny w swoim wieku: miłość, kłótnie z rodzicami, oceny, przyjaciele, poszukiwanie pasji i własnego ja.
Polecam na długie, zimowe wieczory oraz dla osób szukających niewymagającego czytadła.

Na półkach: , , , , , ,

Drugi tom przygód Natki!!!!!!!!<3 Gorąco polecam!!!!!!!<3 Nie mogę się doczekać,aż przeczytam całą serię Pamiętnik nastolatki !!!!!<3

Uwielbiam te serię. Czytałam ostatnio 5 raz!!! Zachwyca mnie jej prostota dzięki której wszystko jest zrozumiałe i nie odbiega daleko od rzeczywistości jak inne książki "opisujące życie nastolatków". Polecam!!!!!!!!!!!!! <3

Bardzo spodobała mi się historia Natki - mojej imienniczki. Jest to druga książka którą sobie kupiłam więc właściwie to tak zaczęła się moja przygoda z książkami. Uwielbiam książki P.Beaty i polecam je wszystkim !

29 marca 2020 r.

29 marca 2020 r.

Kiedyś moja ulubiona seria, teraz już mnie tak nie zachwyciła, ale może reread kolejnych tomów będzie ciekawszy.

ta książka ma moje serce, z perspektywy czasu momentami mnie irytuje po rereadzie ale jest napisana, tak jakby pisała ją nastolatka. polecam bardziej dla młodszych nastolatek

Książeczki z tej serii mają śliczne, urocze ilustracje. 💙

Książeczki z tej serii mają śliczne, urocze ilustracje. 💙