Pamiętnik nastolatki 2

Beata Andrzejczuk Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 2) literatura dziecięca
2010-09-17
2010-01-01
Dom Wydawniczy Rafael
nastolatki dziewczyny pamiętnik dziennik
Pamiętnik nastolatki (tom 2)
literatura dziecięca
2010-09-17
nastolatki dziewczyny pamiętnik dziennik

29 marca 2020 r.

Przyznam, że coraz bardziej podoba mi się ta seria. Jest idealna dla tych, którzy mają dosyć wiecznie zbuntowanych bohaterek i wulgarnego humoru, często (zbyt często) występującego w książkach młodzieżowych.

Wszystkie książki z tego cyklu, które przeczytałam, przeczytałam w podstawówce i wtedy mi się podobały... Więc chyba polecam, oczywiście osobom nieco młodszym ;)

Bardzo spodobała mi się historia Natki - mojej imienniczki. Jest to druga książka którą sobie kupiłam więc właściwie to tak zaczęła się moja przygoda z książkami. Uwielbiam książki P.Beaty i polecam je wszystkim !

Uwielbiam te serię. Czytałam ostatnio 5 raz!!! Zachwyca mnie jej prostota dzięki której wszystko jest zrozumiałe i nie odbiega daleko od rzeczywistości jak inne książki "opisujące życie nastolatków". Polecam!!!!!!!!!!!!! <3

Kocham tą książkę <3

Na półkach: , , , , , ,

Drugi tom przygód Natki!!!!!!!!<3 Gorąco polecam!!!!!!!<3 Nie mogę się doczekać,aż przeczytam całą serię Pamiętnik nastolatki !!!!!<3

Super. :) Idealnie opisuje życie nastolatków. Dobrze są opisane polskie realia w ciekawy sposób. Człowiek nie orientuje się, że już dużo przeczytał, bo bardzo wciąga. Poruszony wątek miłosny. Polecam. :)

"Pamiętnik nastolatki 2" to drugi tom pamiętnika nastoletniej Natalii. Książka opowiada o życiu dziewczyny, jej rozterkach, przeżyciach, radościach i smutkach.
Przyjemna lektura. Bardzo łatwo się czyta. Z bohaterami możemy z łatwością się zidentyfikować. Książka napisana jest prostym językiem. Główna bohaterka ma typowe problemy dziewczyny w swoim wieku: miłość, kłótnie z...

Druga część o genialnej historii Natki. Polecam!

Dyskusje

1 159