Ilościowa teoria szaleństwa i pięć tez na jej poparcie

Tłumaczenie: Tomasz Filipkowski
Seria: Kameleon
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The Quatity Theory of Insanity
83-7150-495-0
s-f, fantasy
Marta

Matka ukazująca się po śmierci swemu synowi... oddział dla psychicznie chorych, który urzeka, a później zniewala psychoterapeutów...ekscentryczny naukowiec badający niezwykłe plemię Ur-Bororo... dziwni posłańcy na ulicach Londynu... Taki właśnie jest świat Willa Selfa - czasem zabawny, czasem zdumiewający, lecz z pewnością niepowtarzalny. Jest to świat, który można uznać za doskonały wykładnik ilościowej teorii szaleństwa.

vee | 2014-11-03
perzu | 2014-10-06