Dystrybucja produktów

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320813247
biznes, finanse

W książce opisano :istotę i funkcje dystrybucji oraz jej związki z pozostałymi instrumentami marketingurolę bezpośrednich i pośrednich kanałów dystrybucji oraz korzyści wynikające z ich stosowaniarodzaje i funkcje pośredników handlowychdystrybucję fizyczną produktów, jej fazy, związane z nimi koszty dystrybucji, ich współzależność oraz wpływ na ceny finalneprzedmiotowy i podmiotowy zakres decyzji związanych z wyborem kanałów dystrybucji, etapy ich projektowania oraz metody ich ocenyformy współdziałania, rodzaje integracji uczestników kanałów dystrybucji oraz konflikty występujące w kanałach dystrybucji i sposoby ich rozwiązywania

Dorota_1988 | 2013-05-28
asiulka92 | 2014-11-30