Po pierwsze złam wszelkie zasady

Wydawnictwo: MT Biznes
8 (34 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Książka prezentuje wyniki zakrojonych na olbrzymią skalę badań wykonanych przez Instytut Gallupa w ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat. Wśród książek na temat zarządzania zajmuje pozycję wyjątkową. W krótkim czasie zdobyła uznanie w środowisku akademickim i wysoką pozycję na wszystkich najważniejszych listach bestsellerów. Książka dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją organizację.

jarekcichosz | 2017-02-25
Przeczytana: 18 lutego 2017

Oparta na ogromnych badaniach instytutu Gallupa. Nie teoria jednego "guru", lecz ukazany powód sukcesu wybitnych firm i menadżerów. Nowe spojrzenie na rozwój pracowników i firm. Talent ponad równanie do kompetencji. Dla mnie przełomowa. Żal tylko, że tak niewielu menadzęrów w Polsce postępuje wobec tych zasad. Musimy szerzyć jej zawartość inaczej zostaniemy w tyle za tymi co już działają według tych regół.

Marcinkon | 2014-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2014

Burząca konwencję. Wnioski płynące z badań prowadzonych przez instytut Gallupa są ciekawe i gotowe do wdrożenia, sprawdzenia w realnym świecie. Inspirująca książka, dająca inne spojrzenie na co by nie było klasyczną teorię zarządzania ludźmi. Polecam !

galileo87 | 2016-11-01
Przeczytana: 01 grudnia 2015