Po pierwsze złam wszelkie zasady

Marcus BuckinghamCurt Coffman biznes, finanse 352 str.
Data 1. wydania:
2016-05-03
MT Biznes
biznes, finanse

MT Biznes
biznes, finanse

Kup książkę

Kręgosłupem tej książki jest 12 pytań dotyczących miejsca pracy, reszta kręci się wokół tego prowadząc do mgły

Bardzo depresyjna, acz interesująca pozycja. Dlaczego depresyjna? W sumie nie trzeba wiele zrobić, aby być dobrym menadżerem. Jednak trzeba bardzo dużo zrobić, aby zostać wybitnym. Jakim więc cudem jest tak wielu marnych? Lenistwo? Niechęć? Brak kompetencji? A dlaczego książka jest interesująca? Bo w bardzo prosty sposób mówi, co trzeba robić, czego należy spróbować, aby...

Chcesz stać się lepszym manadżerem! Chwyć tą książkę do ręki i zobacz jak niekonwencjonalne podejście w życiu rozwinie Twój potencjał.

Nie rozumiem zachwytów nad tą książką... Przeczytałem ją 3 tygodnie temu i jedyne co zapamiętałem to to, że dobry menedżer poświęca swój czas najlepszym.
Nudna książka o badaniach Instytutu Gallupa.
Może gdyby konstrukcja książki była ciekawsza- większe rozdziały, podkreślone wnioski, cytaty autorytetów tak jak np. robi to Brian Tracy, to wyżej oceniłbym to dzieło. Jednak...

Dobra książka pokazująca, że świat "awansów" jest źle skonstruowany

Nie rozczarowała mnie ta książka. Obszerna wiedza na temat zarządzania zasobami ludzkimi. Może czasami przykłady opisywane nie do końca mają odzwierciedlenie w realiach polskich, ale warta przeczytania.

Spodziewałam się czegoś więcej po tej książce. Niestety po jej przeczytaniu nie czuję się dużo mądrzejsza.
Może po głębszym przemyśleniu pod prysznicem będzie coś lepiej ;)

Tylko jedno z tej książki wydało mi się warte zapamiętania/ zapisania. 12 pytań do oceny miejsca pracy. Coś w tym jest zwałasza w pierwszych 7, które poniżej przytoczę
"
1. Czy wiem, czego oczekują ode...

Oparta na ogromnych badaniach instytutu Gallupa. Nie teoria jednego "guru", lecz ukazany powód sukcesu wybitnych firm i menadżerów. Nowe spojrzenie na rozwój pracowników i firm. Talent ponad równanie do kompetencji. Dla mnie przełomowa. Żal tylko, że tak niewielu menadzęrów w Polsce postępuje wobec tych zasad. Musimy szerzyć jej zawartość inaczej zostaniemy w tyle za tymi...

Świetna książka.
Polecam

Burząca konwencję. Wnioski płynące z badań prowadzonych przez instytut Gallupa są ciekawe i gotowe do wdrożenia, sprawdzenia w realnym świecie. Inspirująca książka, dająca inne spojrzenie na co by nie było klasyczną teorię zarządzania ludźmi. Polecam !

Dyskusje

• Business
  • Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Rozwój
  • Biznes, finanse

Dodaj cytat z książki Po pierwsze złam wszelkie zasady