Jak korzystać ze zdolności parapsychicznych

Wydawnictwo: Sadhana
83-903645-8-1
jasnowidzenie, parapsychologia
Ewa

Zdolności parapsychiczne kryją się uśpione w zakamarkach umysłu i czekają na odpowiednią chwilę by się przebudzić. Jak je zbudzić? Jak je wykorzystać? Ta książka odpowiada na te pytania i zapoznaje czytelnika z konkretnymi metodami pomocnymi podczas pracy z parapsychicznymi zdolnościami. Kto wie, może właśnie teraz nadszedł czas, by rozpocząć przygodę z jasnowidzeniem, uzdrawianiem,...

Jak je zbudzić? Jak je wykorzystać?
Kto wie, może właśnie teraz nadszedł czas, by rozpocząć przygodę z jasnowidzeniem, uzdrawianiem, postrzeganiem pozazmysłowym, podróżami astralnymi, a nawet pozytywną kreacją życia?
Warto poczytać rady ludzi, którzy od lat zajmują się tym, co dla innych pozostaje tylko w sferze marzeń bądź teoretycznych domysłów.

ordoabchao | 2016-04-12

Tylko dla zaawansowanych,trochę trudno się czyta.

Alchemik | 2011-10-28
Przeczytana: 1996 rok

Książka, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie! Jedna z tych, które zmieniają Twoje życie. Od jej przeczytania zmieniłem światopogląd na wiele spraw. A do tego wiele ciekawych ćwiczeń rozwijających umysł.

LouiseDunaway | 2016-06-30

Bardzo pomocna książka. Niezbędnik do duchowego rozwoju.

chanelek | 2010-10-31
Przeczytana: 16 września 2000

dla osób z samozaparciem do realizowania ćwiczeń

emika | 2012-09-29
Przeczytana: 30 czerwca 2004