regresing
bossska

Oto niezwykle ciekawa i pożyteczna książka poświęcana unikalnej metodzie uzdrawiania - regresingowi. Czytelnik znajdzie tu opisy ciekawych przypadków uzdrawiania i trochę inspiracji do własnych przemyśleń. Regresing jest metodą umożliwiającą uzdrawianie nawet takich chorób i zaburzeń psychicznych, wobec których klasyczne psychoterapie i klasyczna medycyna często czują się bezradne. W sercu...

W sercu wielu ludzi regresing zasiał ziarno nadziei, które zakiełkowalo i sprawiło, że niemożliwe stało się możliwe. Nie ma traumy, której nie można byłoby uleczyć. Nie ma takiej sytuacji, takich bloków mentalnych czy psychicznych, których nie można byłoby zlikwidować. Wszystko jest możliwe ponieważ w nas jest tak wielka moc zmiany, moc transformacji podświadomości na wyższe poziomy świadomości, moc transformacji krzywd w ulgi, moc transformacji płaczu w ukojenie, zmiany bólu w błogość, agresji w spokój.
Ale ... regresing jest nie tylko terapią. Przede wszystkim jest metodą pracy nad sobą i, po zdobyciu własnego doświadczenia, znakomitą metodą pomagania sobie samemu i rozwiązywania trudnym problemów. Jest również praktyką duchową.
Ta metoda nadaje się doskonale dla wszystkich, którzy traktują poważnie siebie, swoje życie i swoje zdrowie.
Nie nadaje się natomiast dla tych, którzy zamiast zdrowia i doskonałości, szukają "dziury w całym".

źródło opisu: okładka

źródło okładki: skan własny

Aleksandra | 2013-11-21
Przeczytana: 10 listopada 2013

Książka dobrze i konkretnie napisana, porusza wiele istotnych tematów, aczkolwiek treści nie są zbyt odkrywcze dla kogoś, kto głebiej zaznajomiony jest z psychologią. Polecam natomiast wszystkim, którzy rzadko mieli okazję do zaznajomienia się z tematyką wpływu podświadomości na życie, czy symptomy chorobowe, z konekwencjami psychicznymi wykorzystywania w dzieciństwie itp. Książka napisana w sposób przystępny i zaopatrzona w liczne przykłady. Tym, co wyróznia ją spośród tradycjnych psychologicznych pozycji jest oczywiście tematyka przeszłych wczeleń i nierozwiązanych konfliktów, które wpływają na nasze teraźniejsze życie.