83-86737-36-0
poradniki, psychologia,
Maja

Podręcznik psychografologii napisany jest w formie opowiadania, w którym stary, doświadczony psychografolog przekazuje całą swą zawodową mądrość młodemu następcy. Młodzieniec ów, zafascynowany ogromnymi możliwościami oceny osobowości człowieka jedynie na podstawie próbki jego pisma krok po kroku zagłębia tajniki tej wspaniałej wiedzy. Śledząc losy bohaterów intuicyjnie przyswajamy idee...

Śledząc losy bohaterów intuicyjnie przyswajamy idee psychografologii, bez wysiłku poznając wszystkie podstawowe zasady psychologicznej oceny pisma każdego człowieka.

Kinga | 2011-09-22

Bardzo wartościowa i niesamowicie ciekawa pozycja. Psychografologia oczywiście jest skomplikowaną dziedziną, wymagającą wielu lat nauki, niemniej dzięki tej książce można poznać jej podstawowe zasady. Pan Tarczyński wyjaśnia je bardzo dokładnie, a jednocześnie w zrozumiały i łatwy w odbiorze sposób. Pamiętam że po lekturze załapałam bakcyla, nie mogłam powstrzymać się przed analizowaniem kolejnych próbek pisma.

Odkryłam, że zasady psychografologii całkiem dobrze sprawdzają się również w odniesieniu do pisma elektronicznego.

Joanna | 2012-09-07
Przeczytana: 01 maja 2010

Bardzo ciekawa, pouczająca i wartościowa książka, która może nauczać nas czegoś o sobie i innych. Czyta się jednym tchem.

misiowanty | 2015-07-03
Przeczytana: marzec 2015

Lektura wartościowa, otwiera oczy na wiele aspektów życia z ludźmi. Tylko nie mam pojęcia dlaczego Tarczyński nazywa to psychografologią a nie po porostu grafologią.

biankas | 2016-09-01
Przepiura | 2016-06-27