Wtajemniczenia, objawienia, obsesje

Cykl: Joga sukcesu
Wydawnictwo: Sadhana
Fajdros

Tajemnicze obrzędy i rytuały, praktyczna magia i jej skutki. To wszystko znajdziesz na łamach tej książki. A oprócz tego zdemaskowania starannie ukrywanych oszustw i mistyfikacji. Większość wniosków i refleksji autora ma poparcie we wspomnieniach z poprzednich wcieleń. Uważna lektura może ci pomóc w uwolnieniu od dogmatów, zaślepień i urojeń odcinających cię od Prawdy Miłości, Mocy i Mądrości, którymi potencjalnie dysponuje każdy z nas. Każdy z nas ma też prawo do korzystania z nich dla poprawy jakości swego życia, dla rozwiązywania codziennych problemów, dla uzdrowienia. A jeśli o tym nie wie, to najlepszy dowód na to, że jego wyobrażenia i przekonania są błędne. Każdy błąd można jednak naprawić, jeśli tylko zna się sposób.

źródło opisu: „Wydawnictwo Sadhana, 1997”

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!