6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-85154-19-1
sennik
Róża_Bzowa

Oprócz wykładni snów symobolicznych znajdziecie w tej książce takie informacje, jak: *co to jest sen *jaka jest rola marzeń sennych * dusza jako trzy poziomy świadomości *kim jesteś * prognozy przyszłości w snach * omówienie różnych rodzajów snów - sny prorocze, erotyczne, o zwierzętach, o zmarłych i wiele innych.....

To jest ksiązka stworzona dla czytelnika zainteresowanego nie tylko symboliką marzeń sennych,ale także genezą ich powstawania i rolą snu fizjologicznego dla zdrowia człowieka. 80% treści to czysta wykładnia snów, czyli tzw. sennik

mark1618 | 2012-01-30
Soyokaze | 2015-06-28