Sennik. Symbole i interpretacja

6 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The encyklopedia of dreams
sny, sennik
Aneczka

Sennik jest niezastąpionym przewodnikiem po marzeniach sennych. Proponuje nie tylko konkretną interpretację uniwersalnych sennych symboli, ale także uczy, jak odgadnąć prawdziwe znaczenie snów w twoim osobistym kontekście. Twoje sny są bowiem równie indywidualne jak ty sam. Sennik składa się z dwóch części. Część pierwsza kładzie podwaliny pod właściwą interpretację snów oraz wyjaśnia znaczenie marzeń sennych. Część druga zawiera opis i objaśnienia 600 ułożonych alfabetycznie i zaopatrzonych w odnośniki haseł dotyczących najczęściej spotykanych w snach symboli - od "Akademia" do "Żółć".

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: www.antykwariat.waw.pl

Bardzo ciekawa książka. Od lat leżała na półce i mi pokazywała swoją interpretację moich snów.