Zdrowiej jesz - zdrowiejesz! 700 przepisów kuchni wegańskiej

Wydawnictwo: Vega!POL
839084754X

Książka zawierająca nie tylko oryginalne przepisy, ale również cenne porady zdrowotne i dietetyczne, poza tym zalecenia z kręgu szeroko rozumianej profilaktyki oraz wiele praktycznych wskazówek kulinarnych. Publikacja skierowana jest do wegetarian, ludzi zainteresowanych zdrowym stylem życia oraz do osób chorych (zwłaszcza na raka, miażdżycę, cukrzycę, nadciśnienie, otyłość, czy alergie).

źródło opisu: okładka

Dominika P | 2010-11-06
Przeczytana: 2009 rok

Ciekawe przepisy, dużo informacji z zakresu zdrowego odżywiania-część aż nadto szczegółowa

mango | 2013-05-20

Polecam początkującym jak i zaawansowanym w temacie:) proste i ciekawe przepisy, dużo informacji ogólnych z zakresu żywienia.

trumpi | 2015-10-25
basia888 | 2015-07-15