Nastolatki gotują

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne
8320803594
poradniki
Anna_R

Nauka gotowania i ciekawe przepisy dla nastolatków.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

| 2012-02-10

W prawdzie nie wszystkie zawarte tu przepisy są proste do wykonania, czego można by się spodziewać po książce kucharskiej dla nastolatków, ale rzeczy podstawowych (powiedziałabym wręcz - takich, które są podstawami podstaw) też nie brakuje. Książka jest doskonała dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z kuchnią. Wszystko jest tu wytłumaczone krok po kroku. Podręcznik dostarcza wszystkich podstawowych wiadomości, jakie potrzebne są do rozpoczęcia gotowania, plus informacje odnośnie zdrowego żywienia. Trochę bardziej zaawansowani też znajdą tu coś dla siebie, bo jak już na początku wspomniałam, nieco trudniejszych receptur też nie brakuje.

lotosu_kwiat | 2012-11-23

am tą książkę do dzisiaj - pamięta czasy młodości moich rodziców i jest już cała w rozsypce jednak sentyment pozostaje :) Zaglądając do niej mozna zobaczyć jak bardzo zmieniła się kuchnia w dzisiejszych czasach, jednak pomysły na proste dania umieszczone w książce są niezawodne.

mila1982 | 2014-01-15
Przeczytana: 14 sierpnia 2013

Jak ktoś już powiedział- klasyka.
bo ciągle jest aktualna. Często po nią sięgam. I widzę moją Mamę.
To pierwsza książka kucharska w moim życiu. A w dodatku jest tam tyle fajnych informacji, nie zawsze adekwatnych na dzisiaj, ale miło się czyta.

Aleksy Wasilewski | 2012-06-29

Książka, z której nauczyłem się gotować za dzieciaka i dzięki której bez problemu przygotuję danie z niczego. :)

Jadzia | 2012-09-24
Przeczytana: 1997 rok

Klasyka :)

| 2011-08-21
Przeczytana: 1994 rok

Niestety legumina wg podanego przepisu mi nie wyszła, ale i tak zakochałam się po tej książce w gotowaniu ;)

Dobra dla osób uczących się gotować.

Organoleptyczna | 2016-10-05
Przeczytana: 1993 rok