Nastolatki gotują

Okładka książki Nastolatki gotują Sabina Witkowska
Okładka książki Nastolatki gotują
Sabina Witkowska Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne Seria: Nastolatki- Przewodnik po Życiu i Miłości kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Nastolatki- Przewodnik po Życiu i Miłości
Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne
1987-01-01
1987-01-01
8320803594
gotowanie kuchnia podstawy dla młodzieży poradniki

Ta książka była i jest rewelacyjna, co u mnie po niej widać, że jest często używana, nie tylko przeze mnie, ale i moje dzieci; to po prostu klasyk kulinarny
POLECAM

POLECAM

Do dzisiaj ten poradnik zalega na mojej półce z książkami. Jestem z tej pozycji dumna, bo była jedną z niewielu dotyczących dziedziny, która jest dla mnie przysłowiową kulą u nogi, a którą udało mi się nawet przeczytać w całości. Gotuję bo są dzieci (teraz już dorosłe),ale jakbym mogła to wystarczyłby mi liść sałaty i szklanka wody.
Książka zawiera wiele pożytecznych rad dotyczących nie tylko przygotowywania samych potraw, ale też kwestii dotyczących spraw zdrowia, urody, planowania posiłków ich serwowania, wyposażenia kuchni itd. Naprawdę bardzo pomocna lektura nie tylko dla nastolatki.
Serdecznie polecam.

Książka zawiera wiele pożytecznych rad...

Jak ktoś już powiedział- klasyka.
bo ciągle jest aktualna. Często po nią sięgam. I widzę moją Mamę.
To pierwsza książka kucharska w moim życiu. A w dodatku jest tam tyle fajnych informacji, nie zawsze adekwatnych na dzisiaj, ale miło się czyta.

Jak ktoś już powiedział- klasyka.
bo ciągle jest aktualna. Często po nią sięgam. I widzę moją Mamę.

am tą książkę do dzisiaj - pamięta czasy młodości moich rodziców i jest już cała w rozsypce jednak sentyment pozostaje :) Zaglądając do niej mozna zobaczyć jak bardzo zmieniła się kuchnia w dzisiejszych czasach, jednak pomysły na proste dania umieszczone w książce są niezawodne.

Klasyka :)

Klasyka :)

Książka, z której nauczyłem się gotować za dzieciaka i dzięki której bez problemu przygotuję danie z niczego. :)

1982

Dobra dla osób uczących się gotować.

Dobra dla osób uczących się gotować.

• Poradniki
  • Kulinaria
  • Dzieciństwo
  • Kuchnia
  • W biblioteczce

Dodaj cytat z książki Nastolatki gotują