Morski Dywizjon Lotniczy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zarys historii wojejnnej pułków polskich w kampanii wrześniowej.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Ajaks
83-85621-08-3
Lotnictwo, samoloty, wojsko polskie
historia
Adam

- Powstanie polskiego lotnictwa morskiego 1920-1923, - Morski Dywizjon w latach 1923-1939, - Dywizjon w wojnie obronnej 1939r. w Pucku. Bombardowanie MDLot. i ewakuacja na Hel. - Wojenne losy CANT-a Z-506B,,Airone", - Bombardowanie Gdańska,- W obronie wielkiej wsi i służbie przeciwdesantowej na Helu, - Pluton Łącznikowy Dowódcy Lądowej Obrony Wybrzeża, - Odznaka Pilota i Obserwatora...

- Powstanie polskiego lotnictwa morskiego 1920-1923,
- Morski Dywizjon w latach 1923-1939,
- Wojenne losy CANT-a Z-506B,,Airone",
- Pluton Łącznikowy Dowódcy Lądowej Obrony Wybrzeża, - Odznaka Pilota i Obserwatora Lotnictwa Morskiego.

Adam | 2010-09-16
Na półkach: Lotnictwo, Przeczytane, Posiadam