Literatura polska

zośka Perfekcjonistka, zośka Asekurantka, zośka Wniebowzięta, czasem zośka Naiwna Kretynka, wreszcie zośka zbuntowana wcielenia trzydziestoletniej zofii Piotrowskiej zmieniają się jak w kalejdoskopie. Najgorsze, że jedno pozostaje stałe: zosia Samosia, i to nie od samodzielności, tylko od tego, że wciąż jest sama. Czy mimo licznych uczuciowych zawirowań, zaczarowań i rozczarowań uda jej się nareszcie odnaleźć szczęście i na zawsze pożegnać samotnośća

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

beataj | 2014-01-29
Przeczytana: 28 stycznia 2014

nic specjalnego, lekkie, chwilami śmieszne, na odprężenie w jedno popołudnie

wiola | 2015-10-29

o matko tak to się dawno nie uśmiałam.... naprawdę polecam Zośka hmmmm Zosza to mnie tak bawiło zmiękczenia naszej mowy w wykonaniu jej narzeczonego, ah długo ze mną pozostaną :)

Agatia | 2013-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2013

Nie porywa. Nie zostanie w pamięci na długo. Ot, prosta opowiastka na spokojny wieczór.
Denerwowały mnie jednak braki znaków interpunkcyjnych w niektórych miejscach i dziwnie przekształcone imiona, jak Nickol zamiast Nickole, czy Nadin, zamiast Nadine. Może tak miało być, jednak przez to z imion mających być niemieckie, wyszły jakieś... arabskie. Może się czepiam, ale podczas czytania aż kuło mnie to w oczy.

Kanarek | 2010-10-03
Przeczytana: 02 października 2010

No cóż nie jest to literatura wysokich lotów. Ot takie miłe i lekkie babskie czytadło na jeden wieczór. Przeczytałam z przyjemnością, ale za tydzień nie będę już pewnie pamiętać treści tej książki.
Duży minus dla samego wydawnictwa za korektę: błędy ortograficzne, stylistyczne i językowe.

Małgorzata Jasek | 2016-02-29
Przeczytana: 29 lutego 2016

Bardzo optymistyczna, humorystyczna, napisana "szybkim", konkretnym językiem opowieść pechowej, samotnej Zośki, która przeistacza się w szczęściarę z rodziną. ( 13 / 52 )

Amadeusz Sobiesierski | 2012-08-15

Autorka sprezentowała nam bardzo przyjemny utwór o Zośce która wbrew pozorom podobna jest do ... każdego z nas ,tak jak my przeżywa rozterki ,zawody,uniesienia każdy z nas jest tytułową Zośka.
Książkę czytało się łatwo ,zaciekawia ona czytelnika już od pierwszej strony .
Polecam nie tylko panią :)

książek: 2092
Kate1404 | 2016-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2016

Dziwi mnie az tak niska ocena tej ksiazki. Poleciła mi ja bibliotekarka, chciałam cos lekkiego na jeden wieczor. I ta ksiazka sie super do tego nadaje. Jedyny minus to błędy stylistyczne i masa literówek.

Dominika | 2011-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2011

Miła, lekka, przyjemna. Gdyby nie błędy ortograficzne i interpunkcyjne czytałoby się lepiej.

Honorata Szmuc | 2011-08-25
Przeczytana: 2009 rok

Jak dla mnie bardzo lekka i przyjemna książka.

Agata | 2012-03-26
Przeczytana: marzec 2012

lekka i dowcipna, ironiczna opowieść o życiu singielki