Polowaneczko

Wydawnictwo: Nowy Świat
978-83-7386-324-8
sadyzm
Ćma

Od Autora: Dlaczego akurat o tej dziedzinie sadyzmu napisałem? Bo ją znam. Jest wiele innych drastycznych praktyk uprawianych przez ludzkość, mogła by powstać cała seria książek, każda poświęcona innego rodzaju podłości: rzeziom w krajach Trzeciego Świata, seryjnym zabójstwom, torturom zadawanym przesłuchiwanemu przez policje wielu krajów, i tak dalej, lista jest długa, bardzo długa. Była by to chyba najdłuższa seria wydawnicza w historii edytorstwa. Zresztą wiele takich książek istnieje. Ja mogłem napisać tylko o tym, co widziałem na własne oczy. Tak się złożyło, że na własne oczy widziałem polowaneczko.

MLB | 2014-03-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Polecane

Prawdziwa, aż do bólu.
Odkrywa kulisy, ukryte motywacje, zakłamanie, fałsz, okrucieństwo, specyficzną, sadystyczną umysłowość, paskudne zwyczaje i obyczaje, pijaństwo - mogę tak jeszcze trochę. Tłucze w paskudny proceder niegodny miana tradycji.
Wiem, co mówię, jestem córką myśliwego.

qbard | 2014-04-10

Książka pokazująca praktyki myśliwskie. Polowanie dla zabawy czyli pseudo obcowanie z naturą to temat rzeka. Do czego człowiek jest zdolny w imię dobrej zabawy dowiecie się z tej książeczki.

| 2014-02-26

Stronnicza do bólu. W 95% nieprawdziwa. Szkoda czasu.

Agata | 2016-11-08
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane