Trzecia Księga Mieczy

Tłumaczenie: Bożena Jóźwiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Księgi Mieczy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Third Book of Swords
83-7120-422-1
fantasy
Iselor

Gdy Hermes, Boski Posłaniec, ginie z ręki barona Doona, przerażeni bogowie postanawiają odebrać ludziom magiczne miecze i zakończyć grę. Mark i Ben z Purkinje potrzebują jednak cudownego oręża, by wspomóc walczącego o swe ziemie sir Andrew. Tymczasem oprócz bogów światu zagraża też korzystający z pomocy demonów ślepiec Vilkata. Obrona ostatniego miasta – Tashigang – przed bóstwami i hordą...

Obrona ostatniego miasta – Tashigang – przed bóstwami i hordą Vilkaty przeobraża się w bój o ocalenie rodzaju ludzkiego...

[Wydawnictwo REBIS]

Paweł_B | 2016-12-05