Czarodziejka z Księżyca t. 7

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 7)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishoujo Senshi Sailor Moon
komiksy
Judith

Kiedy połączą się Srebrne Kryształy z przeszłości i przyszłości, zacznie się największa katastrofa...To koniec części o Chibi-Usie. Rozpoczyna się nowy etap!

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-12-01
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 30 listopada 2014

By ocalić świat przed zagładą, Pluton oddaje swoje życie. Jej ofiara sprawia, ze Chibi Usa wyzwala się z mocy wroga. Teraz pozostaje tylko pokonać Nemesis...

Ten tom kończy tzw drugą serię Czarodziejek i zaczyna od razu trzecią. Do finału doprowadzone zostają wątki z Chibi i kryształowym Tokio. Ale co najważniejsze jest to chyba najlepszy z dotychczasowych tomów. Dużo tu akcji, klimatu, świetnych rysunków i humoru.

Polecam!

jessyxx | 2014-10-14
Przeczytana: 08 października 2014

jakoś muszę przyznać że tu w mandze Chibi Usa mnie tak nie wnerwia jak w anime bo w anime szczerze jej nie lubiłam..

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Carla | 2011-03-17
Przeczytana: 17 marca 2011

Akcja dzieje się bardzo szybko i chaotycznie, mimo to mistrzowskie rysunki i śmieszne wtrącenia autorki nadają atrakcyjności. Idealna dla każdego fana.

gogo123 | 2016-07-21
Kimy713 | 2016-07-01