Statek z lwem

Tłumaczenie: Anna Górka
Cykl: Graal (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Graal. La Nef du lion.

Galahad, syn Lancelota, przybywa do Kamelotu. Uważa, że jego przeznaczeniem jest odnalezienie świętego Graala. Czy uda mu się sprawić, by wypełniła się związana z tym przepowiednia? Najpierw wyrywa miecz Excalibur z pływającego kamienia. Teraz będzie poszukiwał śladów Graala, chcąc odkryć jego tajemnicę i uwolnić królestwo od klątwy.

Ervisha | 2010-10-17

Wspaniała opowieść, która przenosi nas do czasów rycerzy Króla Artura... Wciąga, nie nudzi, fascynuje.... Czyta się ja błyskawicznie, kartka za kartką a czas z nią spedzony jest miły i przyjemny. Książka dla dużego i małego... Polecam w szczególnosci miłośnikom mitologii.

Angelika | 2011-07-15

Książka podobnie jak tomy poprzednie lekka i przyjemna, stanowi dobre uzupełnienie do całej historii o królu Arturze i jego rycerzach.

Pakoziom | 2012-03-06

Porównanie: