Włoskie wakacje

Breathing room
83-241-0228-0
romans
Wanda

Doktorat z psychologii, świetnie prosperująca firma, solidny narzeczony. Życie Isabel jest jak szwajcarski zegarek... który nagle się psuje. Isabel potrzebuje odpoczynku w słońcu toskańskiej wsi. W domku rozpieszczonego gwiazdora filmowego...

tatiasza | 2016-02-07

Fajny romans:) Czytało mi się bardzo przyjemnie, cały czas towarzyszył mi uśmiech:) Akcja rozwija się bardzo szybko... Główni bohaterowie to kompletne przeciwieństwa... Pani Susan Elizabeth Philips jak zwykle, bardzo dobra w tym co robi:)

Zaczytana | 2013-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2013

Jest to trzecia książka S.E.Phillips po którą sięgnęłam.Może dlatego miałam wyższe oczekiwania.

Historia zaczyna się bardzo ciekawie...poukładane w każdym calu życie głównej bohaterki legło w gruzach - złamana kariera zawodowa,narzeczony odszedł do innej kobiety,a księgowy uciekł z jej pieniędzmi.Postanawia wyjechać na dwa miesiące do Włoch, aby tam dojść do siebie i zaplanować swoje życie na nowo.
Flirtuje z mężczyzną,którego bierze za włoskiego żigolo,spędza z nim noc,rzuca mu kilka banknotów i myśli,że już go więcej nie zobaczy.Okazuje się jednak,że to bardzo znany aktor, od którego wynajęła dom.
I tu zaczyna się nuda.Zamiast akcja stopniowo się rozkręcać robi się banalna.Podchody bohaterów typu "chciałabym,ale się boję" irytują i męczą.
A ten bożek płodności to już przesada...

LoVeandHoPe | 2014-09-30
Przeczytana: 30 września 2014

Jestem szczesliwa,kiedy moge przeczytac powiesc, ktora sprawia,ze usmiech nie schodzi mi z twarzy.
"Wloskie wakacje" to powiesc,ktora umila czytelnikowi czas i nie pozwala o sobie zapomniec. Za kazdym razem, gdy mowilam sobie "jeszcze tylko jedna strona", czytalam caly rozdzial.
Bohaterowie sa swoimi przeciwienstwami i chwala im za to.
Jestesmy swiadkami ,jak rozpieszczony aktor i powazna pani psycholog zakochuja sie w sobie wsrod pieknej scenerii Toskanii.
Akcja jest dynamiczna,w utworze caly czas cos sie dzieje. Jestem tez zadowolona z faktu,ze w powiesci kazdy z bohaterow mial " swoje 5 minut" i mogl nam przekazac,co czuje w sytuacji, w ktorej sie znalazl.

Polecam :)

November-Rain | 2013-05-10
Przeczytana: 10 maja 2013

Typowe romansidło z happy endem :). Uwielbiam takie książki,niby banalne,ale mają swój urok :).

Natalia | 2017-01-27
Przeczytana: 26 stycznia 2017

To chyba najgorsza pozycja tej autorki:( Szkoda bo wszystkie dotychczas przeczytane były dobre.
Miałam nadzieję na coś włoskiego i romantycznego, a było nudno i przeciętnie... niestety. Brakło mi świetnych dialogów charakteryzujących inne książki tej autorki, które sprawiają, że z zaciekawieniem czeka się na następną konfrontację bohaterów. Tym bardziej, że sceneria do tego bardzo pasowała, a tu niestety nudne dialogi o psychologii i ciemnym charakterze:( Nie było też porywu miłości i nawet punkt zwrotny był nudny i nieciekawy:(

magdalena | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016

Taka bajeczka dla znudzonych kobiet marzących o gwiazdorze filmowym we własnym łóżku. Romans zmierzający do z góry wiadomego końca. Zero napięcia, napisane jakby od niechcenia.

Magdalena | 2015-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2015

przyjemne czytadlo... z reszta jak wszystkie tej autorki;)

| 2013-10-06

Lubię książki pani Phillips kiedy chcę zrobić przerywnik w czymś "cięższym". "Włoskie wakacje" to naprawdę lekka momentami zabawna i poruszająca opowieść. Taka niezobowiązująca lektura idealna na nadchodzące długie i zimne wieczory. Nie mam poczucia,że straciłam na nią czas,ale po raz drugi po nią nie sięgnę :). Nie mniej jednak pani Susan Elizabeth została dodana przeze mnie do moich ulubionych autorów :)

aromancenovel | 2012-03-27

Wartkie i dowcipne dialogi, zabawne sytuacje, wzruszające sceny. Lubię wątek byłej żony: Tracy jest zabawna, trochę roztrzepana ale ma wielkie serce i nie da sobie wciskać kitu. Isabel zaś to typ osoby, która stara się nie narzucać ze swoimi humorami i zachowywać także emocjonalny porządek więc kiedy się totalnie wkurwi to jest na co patrzeć i to lubię.

Edyta | 2014-04-21
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Jak na S.E Phillips "Włoskie Wakacje" to słaba książka. Chwilami nudna, brak chemii miedzy głównymi bohaterami. Może pod koniec była ciekawsza, jednak biorąc pod uwagę całość zasługuje na 4/10