Jej przyjemność

Tłumaczenie: Maria Wójtowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Her Every Pleasure
978-83-241-3642-1
Wanda

Inne wydania

Utracone dziedzictwo i odnalezione szczęście w pełnej przygód powieści laureatki najważniejszych nagród gatunku. Księżniczka Sophia zamierza odzyskać wyspę, którą niegdyś władał jej ojciec. Musi jednak uciekać przed wrogami, którzy usiłują ją zgładzić. Ukrywa się na angielskiej wsi, gdzie spotyka leczącego wojenne rany majora Knighta, który na zawsze wyrzekł się przemocy. Lecz gdy piękna...

Księżniczka Sophia zamierza odzyskać wyspę, którą niegdyś władał jej ojciec. Musi jednak uciekać przed wrogami, którzy usiłują ją zgładzić. Ukrywa się na angielskiej wsi, gdzie spotyka leczącego wojenne rany majora Knighta, który na zawsze wyrzekł się przemocy. Lecz gdy piękna nieznajoma złoży swe życie w jego ręce, mężczyzna raz jeszcze stanie do walki...

Księżniczka Sophia zamierza odzyskać Kretę, którą władał kiedyś jej ojciec.
Jednak musi uciekać przed wrogami,chcą ją zgładzić.
Ukrywa się w lesie w angielskiej wsi, u leczące wojenne rany majora Knigta.
Piękna nieznajoma pragnie złożyć swe życie w jego rękach.
Major Knight nie wie tylko,że Sophie jest księżniczką.
Postać księżniczki Sophi bardzo mi się podobała i majora Knigta obu polubiłam.
On walczył dla swojej ukochanej, stanął do walki, żeby powalczyć o nią.
"Jej przyjemność" romans historyczny zachwyca, wciąga...super.
Przeczytałam z przyjemnością,miłe chwile spędziłam!!!

Monicha | 2015-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2015

Romans historyczny bardzo często kojarzy mi się (czasem wręcz powiela) z jakimś innym, ale ten jest wyjątkowym połączeniem romansu, akcji, historii i co mi się spodobało to: kwestii zaufania. Według mnie wyłamuje się troszkę poza utarty tok i przez to jest zdecydowanie lepszy od innych :) Jedyne czego żałuję to tego, że zaczęłam od ostatniej części :(

Najsłabszy romans który czytałam. Początek jak najbardziej super ale dalej to bardzo kiepsko... Pan major był ciekawą postacią na początku ale im bardziej się go poznawało tym bardziej mnie zniechęcał. Tak samo jak księżniczka Sophia. Doczytałam tylko do połowy, gdyż nie jestem w stanie dokończyć tej książki.

smakoszka_ksiązek | 2013-10-21
Przeczytana: 21 października 2013

Grrrrrrrrrrrr......co za masakryczna ta książką.To jest jedna wielka tragedia!!!!!!!!!!!!! DUPY NIE URYWA TA POWIEŚĆ Z ZACHWYTU-przepraszam że brzydko to określę >_< . Pani Foley powinna postarać się bardziej nad tą książką.A główna para bohaterów (księzniczka Sophie i major Knight) !:/ bleeeeee taka przesłodzona ,wszystko wiedzący, zarozumiali i że tak wszystko zajefajnie potrafią !Mdląca i kiczowata! A szkoda:( , bo mogła wyjść z tego fajna powieść a takto jest kicha .

Klaudia95 | 2015-04-07
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Ostatni tom o Knigtach dosłownie mnie wciągnął.
Gabriel poprzysiągł sobie, że więcej nie stanie do walki. Ale co się stanie gdy piękna nieznajoma poprosi go o pomoc? Czy odmówi a może zmierzy się z przeszłością?
Sophie chce odzyskać wyspę Kavros, którą niegdyś rządził jej ojciec. Wbrew temu, że Sophie jest kobietą to chce sprawować władzę. Wielu niezamężnych kawalerów, chce się z nią ożenić - jednakże oni nie interesują Sophii.
Gabriel pragnie ciszy i spokoju, ale nie jest mu to dane. Sophie przypadkowo trafia do szopy Gabriela. Nie chcąc mu ujawnić swojej tożsamości przyjmuje pracę służącej. Jakież czeka zaskoczenie majora, kiedy dowie się, że jego piękna Sophie jest księżniczką...
Jedna z najciekawszych części o Knigtach. Ale równie dobrze wciągająca jak każde inne.
Miłość, silna nienawiść, porwanie, stawienie czoła przeszłości, aby zacząć żyć przyszłością - to wszystko znajdziesz w tej książce. Polecam!

Asik92 | 2013-03-03
Przeczytana: 02 marca 2013

Podobał mi się sam pomysł akcji książki, ale sama książka już nie. Za bardzo przypominała "Księżniczkę" tej samej autorki.

Sophia i Gabriel strasznie denerwujący, za słodcy, wszystko potrafiący.

jeyspin | 2015-09-08
Przeczytana: 08 września 2015

Ciekawy, przygodowy romans historyczny. Można przeczytać. Ja jednak miałam nadzieję na coś lepszego...

Kasia W-ka | 2014-03-06
Przeczytana: 06 marca 2014

Cała trylogia po prostu zachwyca!!! Aż żal że to już koniec. Naprawdę polecam !!!!

MyWorldIsBooks | 2014-09-17

Krótko, książka opisuje poświęcenie, wielkość miłości i chęć posiadania. Delikatnie inna niż wszystkie romanse. Wątki są zaplecione w akcje, która jest szybka. Czy księżniczka zostanie uratowana i w jakie ręce wpadnie ?

Książka bardzo mi się podobała. Księżniczka zrobiła na mnie wrażenie a historia super opisana. Czytało sie z wielką przyjemnościa.