Stabilne życie Roberta K.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kryminał". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
piotrex

Fragment (z okładki): "Rolka poszedł do gabinetu Roberta. - Pana szatniarz i wykidajło w jednej osobie uważa, że nie ma wrogów - powiedział. - Pan mu wierzy? - Robert zaśmiał się. - Nie. - Rolka nadał z syfonu wody sodowej do szklanki. Wypił. - Czy pan słyszał, żeby wykidajło nie miał wrogów? Zawsze znajdzie się ktoś, kto ma do niego pretensję albo chciałby się z nim zmierzyć. - Podkówka nie...

Fragment (z okładki):
"Rolka poszedł do gabinetu Roberta.
- Pan mu wierzy? - Robert zaśmiał się.
- Podkówka nie jest wykidajłą.
- Jasne, jest na etacie szatniarza, jak i ten drugi, Włodek Zrąbek. Praktycznie jednak, jeśli trzeba, pełnią, hm... pewne role porządkowe. Takie mają hobby?
- Sam pan powiedział, komendancie. Po prostu mają zamiłowanie do porządku.
- W ramach pracy społecznej?
- Chce pan powiedzieć, że im za to płacę?
- Teraz pan sam powiedział. - Komendant roześmiał się. Wypił drugą szklankę wody sodowej."

Sarenkasarna | 2011-11-06

Pewnie byliście kiedyś w ośrodkach wczasowych albo znacie kogoś, co był. Z opowieści wiecie, że czasem przydarzają się tam dziwne, choć czasem, fantastyczne przygody. Właśnie w pewnym ośrodku wczasowym, którego właścicielem jest tytułowy Robert K. wydarzyły się pewne rzeczy, których w życiu realnym, ciężko szukać.

Do ośrodka przyjechał kolega Roberta, Franek Zwoliński. Pewnej nocy, głośne krzyki kobiety, obudziły właściciela ośrodka. Jak się okazało, Zwoliński kłócił się ze swoją narzeczoną, Lidką. Interwencja Roberta powoduje, że dziewczyna ląduje w jego pokoju, a on z Frankiem przy wódce rozmawia o dzisiejszym wydarzeniu. Następnego dnia okazuje się, że jego przyjaciel zabił się w nocy, jadąc motorem.

Ta chwila zmieniła całkowicie życie w ośrodku oraz przysporzyła wiele problemów Robertowi. Tego samego dnia na terenie ośrodka, zaczęła węszyć policja, która wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Franka Zwolińskiego.

Kolejną zagadką do wyjaśnienia, było pobicie dziewczyn i...

Agata | 2016-05-24

Książka, według ktorej nakręcono jeden z odcinków kultowego "07 zgłoś się" ( ten z Szapołowską i Fronczewskim). Można.

perlowy_smok | 2017-03-18
Przeczytana: 17 marca 2017