Wyznanie jawnogrzesznicy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "SERIA "KOBRA"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Społeczna Agencja Wydawnicza "SAWAPRESS"
83-70-40-003-5
MagdaK

...Znowu po latach dobra polska powieść kryminalna. Jej akcja toczy się wśród ludzi biznesu, cudzoziemców, pięknych kobiet, w scenerii warszawskich hoteli i podmiejskich posiadłości, w warunkach rozwijającej się wolnej konkurencji. Interesy jakże często przeplatają się z przestępstwami. Spotykamy rodzime dewizówki, sutenerów, szantażystów, zwyczajnych bandziorów. Półświatkiem rządzą twarde...

Interesy jakże często przeplatają się z przestępstwami. Spotykamy rodzime dewizówki, sutenerów, szantażystów, zwyczajnych bandziorów. Półświatkiem rządzą twarde prawa, porachunki i odwet. Cyniczni, bezwzględni ludzie nie są jednak całkowicie pozbawieni sentymentów. Oprócz płatnych usług seksualnych występują zwykłe ludzkie uczucia miłości i nadziei. Życie jest jednak brutalne i rzadko pozwala nam zrealizować swoje wspaniałe plany. Leje się krew, giną ludzie... Tkliwe i wielkie uczucie nie omija także głównej bohaterki.

źródło opisu: okładka

MagdaK | 2012-07-24