Sarabanda w chaszczach. Ćwiczenia samogłosek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Logopedia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Podkowa
83-905467-2-8
logopedia, emisja głosu, mowa
poradniki
Maja

Książka adresowana jest do logopedów, młodzieży aktorskiej, nauczycieli, studentów prawa, studentów dziennikarstwa, studentów wokalistyki, prezenterów RTV, duchownych, recytatorów, instruktorów teatralnych. W książce autorka podaje krótko i w bardzo dostępny sposób informacje o funkcjonowaniu samogłosek w procesie mówienia. Tłumaczy powody deformacji samogłosek oraz objaśnia zasady ich...

W książce autorka podaje krótko i w bardzo dostępny sposób informacje o funkcjonowaniu samogłosek w procesie mówienia. Tłumaczy powody deformacji samogłosek oraz objaśnia zasady ich korekty. W dużej liczbie zestawów ćwiczeń naprowadza, koryguje i utrwala właściwą ich postać.

Dzięki starannie dobranym cytatom z literatury pomaga, bez pomocy nauczyciela, lepiej poznać i wykorzystać własne możliwości w poprawie swojej wymowy

Rudość | 2011-07-04
Maja | 2010-08-30