Elementarne ćwiczenia dykcji

978-83-87788-05-6
Logopedia, mowa
poradniki
Maja

Uniwersalny podręcznik poprawnej wymowy, przydatny nauczycielom, pedagogom, logopedom, dziennikarzom, aktorom, a także wszystkim, którzy chcieliby poprawić swoją dykcję. Pozwala dowiedzieć się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów artykulacyjnych, pomaga opanować obowiązujące reguły poprawnej wymowy. Przemyślany układ książki oraz wyczerpujący materiał ćwiczeniowy umożliwiają...

Pozwala dowiedzieć się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów artykulacyjnych, pomaga opanować obowiązujące reguły poprawnej wymowy. Przemyślany układ książki oraz wyczerpujący materiał ćwiczeniowy umożliwiają samodzielną pracę.

homipt | 2014-05-05
lena411 | 2013-10-28