Elementarne ćwiczenia dykcji

978-83-87788-05-6
Logopedia, mowa
poradniki
Maja

Uniwersalny podręcznik poprawnej wymowy, przydatny nauczycielom, pedagogom, logopedom, dziennikarzom, aktorom, a także wszystkim, którzy chcieliby poprawić swoją dykcję. Pozwala dowiedzieć się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów artykulacyjnych, pomaga opanować obowiązujące reguły poprawnej wymowy. Przemyślany układ książki oraz wyczerpujący materiał ćwiczeniowy umożliwiają...

Pozwala dowiedzieć się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów artykulacyjnych, pomaga opanować obowiązujące reguły poprawnej wymowy. Przemyślany układ książki oraz wyczerpujący materiał ćwiczeniowy umożliwiają samodzielną pracę.

Ania | 2017-06-19

Kolejna pozycja do której warto sięgnąć i to nie tylko z punktu wiedzenia logopedycznego. Jest tu bowiem wiele różnego rodzaju ćwiczeń ułatwiających emisję głosu i pomagających rozluźnić konkretne części ciała przed ważnym wystąpieniem czy też występem. Ale tekę są tu ćwiczenia dla początkujących, którzy dopiero zaczynają myśleć o tym jak mówić czy śpiewać w taki sposób by sobie nie zaszkodzić.

Paweł | 2017-05-03
homipt | 2014-05-05