Valentine
Lucyfer

Trzydziestoparoletnia pisarka powieści kryminalnych, cieszących się ogromnym powodzeniem, Jillian Talbot, ma sporo pieniędzy, dużo pomysłów na nowe utwory i kochającego mężczyznę, który chce się z nią ożenić. Wszystko układa się dobrze aż do czasu, gdy zaczyna otrzymywać tajemnicze telefony i listy podpisane "Valentine". Stopniowo czuje się tym coraz bardziej zagrożona. Policja ignoruje jej obawy, bo nie było żadnego przestępstwa, kobieta zwraca się więc do prywatnego detektywa...

źródło opisu: opis okładkowy

Crimelpoint | 2017-06-29
Przeczytana: 28 czerwca 2017

Spodziewałam się naprawdę dobrej książki, ale bardzo się zawiodłam. Powieść tę czyta się bardzo wolno. Nie jest wciągająca ani nie trzyma w napięciu.

Jest bardzo przewidywalna i napisana w taki sposób, że naprawdę jej się nie chce czytać.

Lily | 2012-10-30
Przeczytana: 10 października 2012

Książka sprawiła, że polubiłam powieści sensacyjne! Bardzo dobra, nieoczekiwane zwroty akcji, postaci świetnie zobrazowane. Naprawdę polecam fanom sensacji i nie tylko :)

Weronika | 2011-11-27
Przeczytana: 2011 rok

Trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony,szokujące zakończenie.Polecam!

Lucyfer | 2010-09-02
Przeczytana: 02 września 2010

Świetna lektura na chłodne wieczory. Czyta się ją szybko i przyjemnie. No i zakończenie raczej nie rozczarowuje. Polecam!

Danuta Hamidou | 2011-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Bardzo dobra ksiazka,ciekawi i trzyma w napieciu.Koniec jest bardzo zaskakujacy.

Katarzyna | 2017-12-17
aisha | 2017-03-28