Rozłąka

Tłumaczenie: Maria Skalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z serduszkami". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit, Edytor
Trotz allem lieb'ich dich
83-86107-11-1
Barbara

Z okładki: Szczęście Kathe i Heinza wydawało się pewne i bliskie. Tylko dwa lata rozłąki, w czasie której Heinz dorobi się w odległej Ameryce kapitału, aby móc zapewnić ukochanej dostatni byt u jego boku. Cóż, kiedy mało życzliwi im ludzie tak pogmatwali bieg wypadków, że po roku Kathe i Heinza dzielił nei tylko bezkresny ocean, ale i przeświadczenie o zdradzie, rozczarowanie, gorycz. Jednakże...

Z okładki:
Jednakże zło, które uczynili zakochanym przewrotni ludzie, dobry los naprawił i po latach zesłał im wytęsknione szczęście.

książek: 1935
wrzos118 | 2017-04-08
Przeczytana: 26 lipca 2017

Zakochani nie mogli być od razu bo byli biedni. Obiecali sobie czekać, ale byli tacy co chcieli ich poróżnić i udało im się. Na szczęście los dał bohaterom szansę na wyjaśnienia i pomimo wcześniejszych cierpień odnaleźli wspólne szczęście.

Ania_ | 2016-02-15
mariszach | 2014-09-12