Myśl śmiało i pokaż na co cię stać

Wydawnictwo: MT Biznes
7 (12 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Dwa spośród największych światowych umysłów biznesu ujawniają sekrety myślenia w wielkim formacie a śmiałego myślenia i działania a które prowadzi do niezrównanych sukcesów. Razem są żywym przykładem, jak śmiałe, WIELKOFORMATOWE myślenie i wyczucie, kiedy agresywnie forsować swoje zdanie a bez względu na to, co powiedzą krytycy czy oponenci a może pomóc w osiąganiu maksimum w życiu osobistym i zawodowym.

źródło okładki: Własne

boseti | 2015-05-08
Przeczytana: 25 grudnia 2014

Bardzo dobra książka, a tak mało popularna że aż sie dziwię.Od kogo sie najlepiej uczyć jak nie od praktyków takich jak Trump? Moja dewiza brzmi następująco "Chcesz zostać milionerem postepuj wg reguł miliardera". Polecam.

Marcinkon | 2013-05-18
Na półkach: Przeczytane, Business
Przeczytana: 18 maja 2013

Twardym trzeba być nie miękkim.

Fara | 2015-09-01
Rafał | 2015-01-03