Start-Up bez pieniędzy

Wydawnictwo: Gall
Toilet Paper Entrepreneur
biznes, finanse

"Jestem zmęczony... Zmęczony setkami, o ile nie tysiącami książek biznesowych, które są jedynie tytułami i nie zawierają treści. Większość z tych książek należałoby skondensować do jednej lub dwóch stron wartościowej treści. Pozostałych powinno się używać do podcierania tyłka. Nie umiem Wam nawet powiedzieć, jak wiele książek zaczynałem analizować, aby po kilku minutach zmuszać się do ich...

Nie umiem Wam nawet powiedzieć, jak wiele książek zaczynałem analizować, aby po kilku minutach zmuszać się do ich dalszego czytania, a ostatecznie dać za wygraną. Od deski do deski przeczytać warto jedynie kilka wybranych książek biznesowych.

"Start-up bez pieniędzy" ma być z założenia publikacją inną i o wiele lepszą niż tradycyjne książki biznesowe oraz przestarzałe akademickie nauki - od pierwszego, do ostatniego słowa. Nie znajdziecie tu nieaktualnych koncepcji ani "zoptymalizowanej metodyki przedsiębiorczego działania". Mój tekst przychodzi wprost "z okopów". Cały wysiłek, doświadczenie i wszystkie swoje zasoby włożyłem w to, aby "Start-up bez pieniędzy" stał się jedną z najlepszych książek. Zdecydujcie sami, czy nią jest.

Ta książka ma sprowadzić Was na ziemię, pomóc w przegnaniu sceptyków i dać Wam kopniaka w tyłek tak, byście się ruszyli i zaczęli działać. Im mniej posiadasz czegoś, co jest Ci niezbędne, tym ważniejsze się to dla Ciebie staje i tym mądrzej z tego korzystasz. Prawda ta dotyczy wszystkiego - miłości, jedzenia, pieniędzy, a nawet (lub zwłaszcza) papieru toaletowego".

źródło opisu: http://gall.pl/content/view/67/27/

źródło okładki: http://gall.pl/content/view/67/27/

Paweł | 2014-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2014

Wielkie Polecam dla tej książki !
Żadnych owijań w bawełnę. Jeśli chodzi o samo podejście do własnej firmy świetne. Żadna historia o geniuszu, a historia głupich pomysłów z których coś wychodzi.
Autor nie tylko motywuje ale także przekazuje doświadczenia, na czym się przeliczył i stracił, co pozwoliło mu cieszyć się własną firmą.
Bardzo uwypukla filozofię która ukazuje że wystarczy krytyczna sytuacja i budzi się w nas człowiek zdolny rozwiązać problemy tak nieszablonowo i przy tym efektywnie że możemy sami się zdumieć.
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się nad tą książką to wiedz teraz że warto* !
* Oczywiście jeśli planujesz mieć firmę lub choćby usprawnić tą którą masz, albo jesteś ciekawy świata.
Miłego czytania

Ania Kęska | 2013-08-08
Przeczytana: 12 czerwca 2013

Dość ciekawa pozycja o rozkręcaniu swojego biznesu z ograniczonymi funduszami. Wreszcie ktoś pisze, że dotacje rozleniwiają! Polecam :)

Cranter | 2017-06-03
Na półkach: 2017, Przeczytane, Biznes
Przeczytana: 03 czerwca 2017

Jest to świetny przykład jak można na kilkunastu stronach zamieścić wszystko, co jest nam potrzebne, by zacząć własny biznes.
Nic dodać nic ująć.

pl.mindinprocess.com