Debrouiller

Tłumaczenie: Cezary Ostrowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Science Fiction [CIA-Books]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: CIA-Books, Svaro
Debrouiller
83-85100-16-4
science fiction, przemoc, walka
Adam

Debrouiller to powieść o świecie nie znającym litości, świecie ruin, przedmieść, slumsów opanowanych przez gangi młodzieżowe przyszłości. Prawo dyktuje pięść i nóż, rozrywką są narkotyki i sex, wartością najwyższą - siła. W świecie tym pojawia się coś jeszcze - nowe i obce, groźne nawet dla zaprawionych w walce o byt młodych ludzi. Ryck Neube to pisarz amerykański mieszkający w Kentucky, szczególnie lubujący się w utworach typu Cyberpunk.Ponadto autor obsesyjnie uwielbia koty, które uczynił bohaterami jednego ze swoich opowiadań. Powieść ,,Debrouiller'' ukazała się w Polsce przed wydaniem amerykańskim w 1992 r. nakładem oficyny wydawniczej CIA - Booka - Svaro, ltd.

zieloniutki | 2016-09-06
WarHammster | 2016-07-20