Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 2

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
83-89893-62-2
komiksy
Miranda

I znow klopoty! Zakala Enmacho - urzedu Sedziego Piekiel - Tsuzuki zamiast odsypiac kaca musi rozwiazac problem dziewczyny, ktora nie chce umrzec. W trakcie sledztwa Hisoka z niepokojem odkrywa, ze Tsuzuki zapomina o swoim profesjonalizmie i daje poniesc sie uczuciom... W drugiej opowiesci nasi bohaterowie musza zbadac sprawe przekletych skrzypiec i zmierzyc sie z poteznym demonem!

dehira | 2014-07-12

Historia o diabelskich skrzypcach i cyrografie z demonem.
Ciekawy plot, dużo się dzieje, brak dłużyzn, większa spójność w porównaniu z pierwszym tomem, ładne rysunki.
Drugi tom okazał się dla mnie bardziej interesujący niż pierwszy. Lepiej poznajemy bohaterów (którzy wyprzystojnieli od pierwszego tomu ;), autorka delikatnie kusi obietnicą uchylenia w dalszych tomach rąbka obietnicy dotyczącej ich tajemniczej i dramatycznej zapewne przeszłości. Tom 2 skutecznie mnie zachęcił do sięgnięcia po trzeci.

Katarzyna | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam